Často se lidé ptají, zdali je úniková hra vhodná jako dárek pro někoho dalšího. My rozhodně doporučujeme takový dárek, protože se jedná o aktivní možnost vyžití, ze kterého si odnesete spousty zážitků a ještě otestujete své schopnosti, dovednosti i logické myšlení. Připravíme Vám hezký dárkový poukaz, na kterém se bude nacházet číslo voucheru. To následně obdarovaný při rezervaci hry vyplní, a může si objednat termín pro svou skupinku.

U nás se zabaví skupinka o dvou až pěti lidech, přičemž není problém soupeřit například ve dvou skupinkách proti sobě o lepší čas nebo kreativnější řešení. Zachraňte město Kolín, které sužuje kletba samotné Samary, všichni mrtví mají společnou jen kazetu, nic víc. Odvážíte se ji zhlédnout také, abyste přišli na kloub záhadě? Držte se vodítek, která jsou všude v místnosti ukryta, a uvidíte, že se najde cesta k cíli. Jedině pokud uspějete, se můžete zachránit, máte na to 90 minut!

Kolektivní řešení

Tyto únikové hry se hrají ve skupině také proto, aby se utužovaly vztahy a trénovala kooperace mezi jednotlivými členy. Nemusíte znát detaily historie, a dokonce ani počítat kvadratické rovnice. Často stačí běžné schopnosti a selský rozum, abyste se s nastraženými překážkami poprali. Každý člověk umí něco jiného, někdo je lepší na počty, někdo umí jazyky a jiný si zase ví rady s notami a hudbou. Dejte tedy hlavy dohromady, a krůček po krůčku postupujte k úspěchu.

Nemusíte si samozřejmě zvolit hororové téma, pokud Vás zrovna Kruh neláká. Dvojitý agent je totiž stejně zajímavý a jeho příběh přinejmenším napínavý. Utajované informace, záhadné zmizení i plány spřádané Sovětským svazem –  to vše Vás může potkat během jediné hry, do které vstoupíte a musíte ji vyřešit. Pokud se Vám hra zalíbí, osloví Vás, můžete si u nás zakoupit dárkový poukaz pro někoho dalšího, který si užije aktivní hru s rodinou či přáteli. Případně je to skvělá možnost, kam vyrazit na teambuilding.