Hledáte únikovou hru Čáslav?

Máte cestu do Kolína nebo byste si rádi udělali výlet? Nejezděte pouze za nákupy nebo na návštěvu, ale přijďte si do Kolína zahrát únikovou hru Enigma escape.

Moderní a velice oblíbená hra Enigma escape, kterou spousta hráčů zná hlavně ze svých počítačů. Teď máte konečně příležitost vyzkoušet si hledání, řešení, objevování na vlastní kůži. Vezměte s sebou svoje přátele, manželku, děti nebo uspořádejte akci pro své zaměstnance a užijte si úžasných 75 minut v tajemné místnosti, ve které se rozhodně nudit nebudete. Tým by se měl skládat z 2-5 členů a společnými hlavami vyřešit spoustu logických hádanek a najít skryté předměty. Další možností hry je Dvojitý agent. Poznejte lépe vašeho kolegu a zjistěte, jestli je opravdu ten, za kterého se vydává.

Vše v časovém limitu 75 minut a se zárukou nezapomenutelného zážitku. Skvělé řešení pro teambuilding, narozeninovou akci nebo trávení volného času.

Přes víkend i v pracovní den si můžete užívat zábavu, která ve vás zanechá spoustu pocitů a zážitků a je vhodná nejen jako výplň pro volný čas, ale i takové akce jako teambuilding, rozlučka se svobodou, školní výlety, firemní akce i jako skvělý dárek k narozeninám. Ponořte se do zcela jiného světa, než je ten venku a hledejte, přemýšlejte, dedukujte a dostaňte se až na konec díky týmové spolupráci.

Když potřebujete zařídit skvělý program, tak úniková hra je jasná volba.

CENÍK

Cena je dle velikosti skupiny. 2 lidé = 1 000 Kč 3 lidé = 1 200 Kč 4 lidé = 1 400 Kč 5 lidí = 1 500 Kč

Hra je vhodná pro osoby starší 15ti let, mladší v doprovodu dospělé osoby.

Platba v hotovosti na místě. Nebereme karty.

REZERVOVAT HNED!
2019-07-15T13:54:04+01:00