Máte cestu do Kolína nebo byste si rádi udělali výlet? Nejezděte pouze za nákupy nebo na návštěvu, ale přijďte si do Kolína zahrát únikovou hru Enigma escape.

Moderní a velice oblíbená hra Enigma escape, kterou spousta hráčů zná hlavně ze svých počítačů. Teď máte konečně příležitost vyzkoušet si hledání, řešení, objevování na vlastní kůži. Vezměte s sebou svoje přátele, manželku, děti nebo uspořádejte akci pro své zaměstnance a užijte si úžasných 75 minut v tajemné místnosti, ve které se rozhodně nudit nebudete. Tým by se měl skládat z 2-5 členů a společnými hlavami vyřešit spoustu logických hádanek a najít skryté předměty. Další možností hry je Dvojitý agent. Poznejte lépe vašeho kolegu a zjistěte, jestli je opravdu ten, za kterého se vydává.

Vše v časovém limitu 75 minut a se zárukou nezapomenutelného zážitku. Skvělé řešení pro teambuilding, narozeninovou akci nebo trávení volného času.

Přes víkend i v pracovní den si můžete užívat zábavu, která ve vás zanechá spoustu pocitů a zážitků a je vhodná nejen jako výplň pro volný čas, ale i takové akce jako teambuilding, rozlučka se svobodou, školní výlety, firemní akce i jako skvělý dárek k narozeninám. Ponořte se do zcela jiného světa, než je ten venku a hledejte, přemýšlejte, dedukujte a dostaňte se až na konec díky týmové spolupráci.

Když potřebujete zařídit skvělý program, tak úniková hra je jasná volba.

CENÍK

Cena je dle velikosti skupiny.

2 lidé = 1 000 Kč
3 lidé = 1 200 Kč
4 lidé = 1 400 Kč
5 lidí = 1 500 Kč

Hra je vhodná pro osoby starší 15ti let, mladší v doprovodu dospělé osoby.

Platba v hotovosti na místě. Nebereme karty.

REZERVOVAT HNED!