Hledáte únikovou hru Čáslav?

Máte cestu do Kolína nebo byste si rádi udělali výlet? Nejezděte pouze za nákupy nebo na návštěvu, ale přijďte si do Kolína zahrát únikovou hru Enigma escape.

Moderní a velice oblíbená hra Enigma escape, kterou spousta hráčů zná hlavně ze svých počítačů. Teď máte konečně příležitost vyzkoušet si hledání, řešení, objevování na vlastní kůži. Vezměte s sebou svoje přátele, manželku, děti nebo uspořádejte akci pro své zaměstnance a užijte si úžasných 75 minut v tajemné místnosti, ve které se rozhodně nudit nebudete. Tým by se měl skládat z 2-5 členů a společnými hlavami vyřešit spoustu logických hádanek a najít skryté předměty. Další možností hry je Dvojitý agent. Poznejte lépe vašeho kolegu a zjistěte, jestli je opravdu ten, za kterého se vydává.

Vše v časovém limitu 75 minut a se zárukou nezapomenutelného zážitku. Skvělé řešení pro teambuilding, narozeninovou akci nebo trávení volného času.

By | 2017-06-27T13:00:15+00:00 Červen 27th, 2017|Nezařazené|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hledáte únikovou hru Čáslav?

About the Author: