Chcete uniknout před starostmi všedních dnů? Udělejte si čas a zavítejte do Kolína, ve kterém máte možnost zahrát si úspěšnou únikovou hru Enigma escape.

Podmínkou účasti je 2-5 členů, kteří budou hrát s vámi. Kdo to bude, takt to záleží pouze na vás, ale můžou to být kamarádi, manželka s dětmi nebo další příbuzní, ale také kolegové a vaši zaměstnanci. V tajemné místnosti dostanete za úkol vyřešit záhady a postupně budete hledat předměty, kódy, až se dostanete do cíle. Pozor! Nemáte na to celý den, ale 75 minut, takže čas bude neúprosný. To samé vás čeká ve hře Dvojitý agent. Pátrejte po pravé identitě vašeho kolegy agenta, protože asi nebyl ten, za kterého jste ho měli.

Užijete si 75 minut záhad, logického myšlení, ale určitě se také nasmějete, protože právě o zábavu se jedná. Můžete využít jako řešení pro dárek nebo odměnu pro vaše zaměstnance. Po skončení budete mít co rozebírat.

Spousta zábavy na jednom místě, která je vhodná také pro teambuilding, školní výlety, rozlučku se svobodou, firemní akce či jako originální narozeninový dárek. Vyzkoušejte si vaše schopnosti a týmovou spolupráci v prostředí, kde jste donucení přemýšlet, dedukovat, hledat a dosáhnout spěšného rozuzlení.

Když chcete pořádnou dávku zábavy, tak s únikovou hrou se rozhodně nudit nebudete.

CENÍK

Cena je dle velikosti skupiny.

2 lidé = 1 000 Kč
3 lidé = 1 200 Kč
4 lidé = 1 400 Kč
5 lidí = 1 500 Kč

Hra je vhodná pro osoby starší 15ti let, mladší v doprovodu dospělé osoby.

Platba v hotovosti na místě. Nebereme karty.

REZERVOVAT HNED!