Nudíte se nebo nevíte co s volným časem? Přijeďte do Kolína! Ptáte se proč? Protože právě tady se můžete nechat zavřít do místnosti plné záhad.

Vyzkoušejte si skvělou a oblíbenou únikovou hru Enigma escape, ve které rozhodně nudu nezažijete. Čeká vás 75 minut napětí, logických hádanek, nápověd, a nakonec i řešení. Stačí, když si pozvete další kamarády a ve 2-5 členném týmu se můžete pustit do práce a hledat skryté předměty, kódy a další stopy, které vedou k dalším záhadám. Nenechte si ujít ani hru Dvojitý agent, která je součástí únikové místnosti Enigma a hledejte informace o svém kolegovi. Najednou zjistíte, že si nejste jisti, jestli kolega agent je opravdu ten, za kterého se vydává.

Potěšte svoje zaměstnance, kolegy, kamarády i rodinu a přiveďte je do světa plného záhad. Po opuštění místnosti nebudete vědět, co byla pravda a co jen hra. Dobrodružství, které stojí za návštěvu.

Potěšte milovníky skvělé zábavy, dobrodružství a tajemna a společně zapomeňte na dění tam venku. Skvělá zábava i pro teambuilding, rozlučku se svobodou, školní výlety, firemní akci i originální narozeninový dárek. V dlouhých minutách najdete nezapomenutelné chvíle, při kterých vás čeká luštění záhad, zapojení logiky, dedukování i cvičení postřehu včetně týmové spolupráce.

Díky jedinečné únikové hře vás čeká spousta zážitků, které vám ještě dlouho zůstanou živě v paměti.

CENÍK

Cena je dle velikosti skupiny.

2 lidé = 1 000 Kč
3 lidé = 1 200 Kč
4 lidé = 1 400 Kč
5 lidí = 1 500 Kč

Hra je vhodná pro osoby starší 15ti let, mladší v doprovodu dospělé osoby.

Platba v hotovosti na místě. Nebereme karty.

REZERVOVAT HNED!