Hledáte únikovou hru Hradec Králové?

Nudíte se nebo nevíte co s volným časem? Přijeďte do Kolína! Ptáte se proč? Protože právě tady se můžete nechat zavřít do místnosti plné záhad.

Vyzkoušejte si skvělou a oblíbenou únikovou hru Enigma escape, ve které rozhodně nudu nezažijete. Čeká vás 75 minut napětí, logických hádanek, nápověd, a nakonec i řešení. Stačí, když si pozvete další kamarády a ve 2-5 členném týmu se můžete pustit do práce a hledat skryté předměty, kódy a další stopy, které vedou k dalším záhadám. Nenechte si ujít ani hru Dvojitý agent, která je součástí únikové místnosti Enigma a hledejte informace o svém kolegovi. Najednou zjistíte, že si nejste jisti, jestli kolega agent je opravdu ten, za kterého se vydává.

Potěšte svoje zaměstnance, kolegy, kamarády i rodinu a přiveďte je do světa plného záhad. Po opuštění místnosti nebudete vědět, co byla pravda a co jen hra. Dobrodružství, které stojí za návštěvu.

By | 2017-06-27T12:58:51+00:00 Červen 27th, 2017|Nezařazené|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hledáte únikovou hru Hradec Králové?

About the Author: