Hledáte únikovou hru Kutná Hora?

Ještě jste nevyrostli z různých her a baví vás i hry počítačové? Tak už neseďte doma u počítače a pojďte si jednu takovou hru zahrát doopravdy. Stačí, když zavítáte do Kolína.

Proč do Kolína? Protože právě v Kolíně se nachází svět záhad v podobě tajemné a hrůzostrašné únikové místnosti Enigma, ve které budete mít za úkol v průběhu 75 minut najít kódy k zámkům, skryté předměty a tím odkrývat další a další stopy k vyřešení záhad. K tomu, abyste si hru mohli zahrát, je potřeba aspoň 2 až 5 členů, které si můžete složit z rodinných příslušníků, přátel nebo kolegů. Stejné podmínky a záhady vás čekají i při hře Dvojitý agent. V ní je vašim úkolem zjistit pravdu o vašem kolegovi, který skrýval mnohé tajemství. Pěkně vám zamotá hlavu.

Hry, na které je potřebná kuráž, logické myšlení i postřeh vás rozhodně nenechají chladnými. Utíkající čas a množství úkolů vám pěkně zvednou adrenalin.

By | 2017-06-27T12:59:49+00:00 Červen 27th, 2017|Nezařazené|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hledáte únikovou hru Kutná Hora?

About the Author: