Ještě jste nevyrostli z různých her a baví vás i hry počítačové? Tak už neseďte doma u počítače a pojďte si jednu takovou hru zahrát doopravdy. Stačí, když zavítáte do Kolína.

Proč do Kolína? Protože právě v Kolíně se nachází svět záhad v podobě tajemné a hrůzostrašné únikové místnosti Enigma, ve které budete mít za úkol v průběhu 75 minut najít kódy k zámkům, skryté předměty a tím odkrývat další a další stopy k vyřešení záhad. K tomu, abyste si hru mohli zahrát, je potřeba aspoň 2 až 5 členů, které si můžete složit z rodinných příslušníků, přátel nebo kolegů. Stejné podmínky a záhady vás čekají i při hře Dvojitý agent. V ní je vašim úkolem zjistit pravdu o vašem kolegovi, který skrýval mnohé tajemství. Pěkně vám zamotá hlavu.

Hry, na které je potřebná kuráž, logické myšlení i postřeh vás rozhodně nenechají chladnými. Utíkající čas a množství úkolů vám pěkně zvednou adrenalin.

Uspořádejte skvělou zábavu, při které se nikdo nudit nebude a která je vhodná i pro teambuilding, školní výlety, rozlučku se svobodou, firemní akce i jako narozeninový dárek. Spousta adrenalinu a zkouška schopností v oblasti logického myšlení, dedukce, postřehu i týmové spolupráce na jednom tajném místě.

Když chcete hodit nudu a starosti stranou, tak toho dosáhnete v únikové hře, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

CENÍK

Cena je dle velikosti skupiny.

2 lidé = 1 000 Kč
3 lidé = 1 200 Kč
4 lidé = 1 400 Kč
5 lidí = 1 500 Kč

Hra je vhodná pro osoby starší 15ti let, mladší v doprovodu dospělé osoby.

Platba v hotovosti na místě. Nebereme karty.

REZERVOVAT HNED!