Hledáte únikovou hru Nymburk?

Hrajete často hry na počítači? A znáte také oblíbené hledačky a únikové hry? Zajisté vás dokážou strhnout tak, že zapomenete na čas i povinnosti. A taková hra je pro vás připravena i v Kolíně.

Nečekejte však žádný počítač. Nebudete ani sedět někde na židli. Vy budete přímo v akci. Stanete se součástí něčeho, co jste doposud viděli pouze v počítačové hře. Dejte dohromady 2 až 5 kamarádů, kolegů, členů rodiny a pusťte se do toho. Hra Enigma vás naučí řešit záhady, které spočívají v hledání kódů, předmětů, a nakonec vás přivedou k dalším úkolům a stopám. Zjistěte, kdo je vlastně váš kolega agent ve hře Dvojitý agent a poraďte si se sítí záhad a zcela jiného pohledu na věc. V obou případech zapojte svoje logické myšlení.

Na hraní a vyřešení máte 75 minut. V případě potřeby jsou připravené nápovědy, ale vy to určitě zvládnete i bez nich. Pobavte se, vyzkoušejte se, udělejte si hezký den.

By | 2017-06-27T13:01:41+00:00 Červen 27th, 2017|Nezařazené|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hledáte únikovou hru Nymburk?

About the Author: