Hrajete často hry na počítači? A znáte také oblíbené hledačky a únikové hry? Zajisté vás dokážou strhnout tak, že zapomenete na čas i povinnosti. A taková hra je pro vás připravena i v Kolíně.

Nečekejte však žádný počítač. Nebudete ani sedět někde na židli. Vy budete přímo v akci. Stanete se součástí něčeho, co jste doposud viděli pouze v počítačové hře. Dejte dohromady 2 až 5 kamarádů, kolegů, členů rodiny a pusťte se do toho. Hra Enigma vás naučí řešit záhady, které spočívají v hledání kódů, předmětů, a nakonec vás přivedou k dalším úkolům a stopám. Zjistěte, kdo je vlastně váš kolega agent ve hře Dvojitý agent a poraďte si se sítí záhad a zcela jiného pohledu na věc. V obou případech zapojte svoje logické myšlení.

Na hraní a vyřešení máte 75 minut. V případě potřeby jsou připravené nápovědy, ale vy to určitě zvládnete i bez nich. Pobavte se, vyzkoušejte se, udělejte si hezký den.

Užijte si chvíle, při kterých se rozhodně nudit nebudete a můžete tak zpestřit i teambuilding, rozlučku se svobodou, školní výlety či firemní akce nebo využít jako originální narozeninový dárek. Jedinečná hra, při které si vyzkoušíte, jak vám to společně jde jako týmu, logické myšlení i dedukci a dočkáte se překvapivého konce.

Pokud jde o adrenalin a zábavu, tak s únikovou hrou si užijete ještě mnohem víc.

CENÍK

Cena je dle velikosti skupiny.

2 lidé = 1 000 Kč
3 lidé = 1 200 Kč
4 lidé = 1 400 Kč
5 lidí = 1 500 Kč

Hra je vhodná pro osoby starší 15ti let, mladší v doprovodu dospělé osoby.

Platba v hotovosti na místě. Nebereme karty.

REZERVOVAT HNED!