Jste milovníky zábavy, dobrodružství a záhad? V tom případě vás nadchne moderní úniková hra, kterou najdete v Kolíně.

Jedná se o únikovou místnost Enigma, ve které vás čeká plno překvapení a záhad a vašim úkolem bude vyřešit je formou logických hádanek, skrytých nápověd, které vás přivedou k odhalení kódu k zámku nebo skrýše předmětu. Tím to však nekončí, protože po odhalení jednoho vás čeká další. Vše probíhá ve 2-5 členném týmu, který si sestavíte sami z kamarádů, kolegů nebo rodiny a na vyřešení máte časový limit. Hra trvá 75 minut. Dále si můžete užít hru Dvojitý agent a přijít na kloub záhadě ohledně vašeho kolegy agenta. Na jednou budete vnímat svět zcela jinak a váš mozek bude pracovat na plno.

Skvělá příležitost pro firemní akce, teambuildingy, trávení volného času, ale i jako originální dárek k narozeninám. Řešení záhad a úkolů, které už nebudete prožívat jen v počítačových hrách.

Pojďte si užít jedinečnou zábavu, která je vhodná i pro teambuilding, školní výlety, rozlučku se svobodou, firemní akce i narozeninové dárky. Nezapomenutelné chvíle, při kterých jde nejen o týmovou spolupráci, ale také o pořádnou dávku adrenalinu, spoustu záhad, přemýšlení a překvapivého rozuzlení.

Vymyslet pestrý obsah zábavy nebylo nikdy jednodušší, protože s únikovou hrou rozhodně uděláte radost.

CENÍK

Cena je dle velikosti skupiny.

2 lidé = 1 000 Kč
3 lidé = 1 200 Kč
4 lidé = 1 400 Kč
5 lidí = 1 500 Kč

Hra je vhodná pro osoby starší 15ti let, mladší v doprovodu dospělé osoby.

Platba v hotovosti na místě. Nebereme karty.

REZERVOVAT HNED!