Řešili jste doposud záhady pouze na počítačové obrazovce? Zdálo se vám to snadné? Tak si pojďte svoje logické myšlení dokázat doopravdy a přijeďte se bavit do Kolína.

Čeká na vás připravena místnost, ve které si můžete zahrát únikovou hru Enigma escape. Najděte kódy k zámkům, hledejte ztracené předměty a dostaňte se přes ně k dalším stopám a vyřešení celé záhady. Stačí, abyste přišli v počtu 2 až 5 a můžete se pustit do akce. Další adrenalinový zážitek z místnosti je pro vás připravený ve hře Dvojitý agent. Vašim úkolem je zjistit, jestli vám celou dobu říkal pravdu a jestli náhodou není celou dobu vašim nepřítelem. Vaše myšlení hra pohltí a budete chtít všechno vyřešit.

Na hru máte 75 minut, které vám přinesou spoustu zábavy. Zcela jiný zážitek než u počítače, protože v ději jste vy. Připravte překvapení pro kamarády, rodinu nebo zaměstnance a užijte si nezapomenutelných 75 minut v jiném světě.

Nechte každodenní starosti doma a pojďte si užít chvíle zábavy, které vám přinesou nezapomenutelné zážitky vhodné také pro teambuilding, školní výlety, rozlučku se svobodou, firemní akce i jako originální dárek k narozeninám. Rozlouskněte záhadu, zapojte logické myšlení, hledejte, dedukujte a užívejte si týmovou spolupráci až do překvapivého konce.

Když se řekne nezapomenutelný zážitek, tak ten na vás čeká v jedinečné únikové hře.

CENÍK

Cena je dle velikosti skupiny.

2 lidé = 1 000 Kč
3 lidé = 1 200 Kč
4 lidé = 1 400 Kč
5 lidí = 1 500 Kč

Hra je vhodná pro osoby starší 15ti let, mladší v doprovodu dospělé osoby.

Platba v hotovosti na místě. Nebereme karty.

REZERVOVAT HNED!