Hledáte únikovou hru Poděbrady?

Řešili jste doposud záhady pouze na počítačové obrazovce? Zdálo se vám to snadné? Tak si pojďte svoje logické myšlení dokázat doopravdy a přijeďte se bavit do Kolína.

Čeká na vás připravena místnost, ve které si můžete zahrát únikovou hru Enigma escape. Najděte kódy k zámkům, hledejte ztracené předměty a dostaňte se přes ně k dalším stopám a vyřešení celé záhady. Stačí, abyste přišli v počtu 2 až 5 a můžete se pustit do akce. Další adrenalinový zážitek z místnosti je pro vás připravený ve hře Dvojitý agent. Vašim úkolem je zjistit, jestli vám celou dobu říkal pravdu a jestli náhodou není celou dobu vašim nepřítelem. Vaše myšlení hra pohltí a budete chtít všechno vyřešit.

Na hru máte 75 minut, které vám přinesou spoustu zábavy. Zcela jiný zážitek než u počítače, protože v ději jste vy. Připravte překvapení pro kamarády, rodinu nebo zaměstnance a užijte si nezapomenutelných 75 minut v jiném světě.

By | 2017-06-27T13:00:45+00:00 Červen 27th, 2017|Nezařazené|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hledáte únikovou hru Poděbrady?

About the Author: