Znáte hledačky a řešení úkolů ze světa počítačových her? Nemůžete se od ní odtrhnout a čekáte na cíl vašeho řešení? Co takhle udělat si výlet do Kolína a zažít takovou hru na vlastní kůži?

Právě v Kolíně v prostorech domu z první republiky vás čeká úniková místnost Enigma, ve které máte jedinečnou příležitost hrát hru naživo. Sestavte si tým, který se bude skládat z 2 až 5 členů a vstupte do místnosti, ve které budete řešit logické hádanky, hledat skrýše předmětů a za každým jedním vyřešením vás bude čekat další úkol. Na vyřešení budete mít 75 minut, které rozhodně nebudete litovat. Aby záhad nebylo málo, tak se můžete pustit do hry Dvojitý agent. Zjišťovat skutečnosti o vašem kolegovi, řešit logické hádanky a přijít na kloub tomu kdo vlastně byl?

Nezapomenutelných 75 minut, které ve vás zanechají pocity ještě na dlouho. Jde o hru s časem a záhady, které budete chtít za každou cenu vyřešit. Překvapte únikovou hrou přátele, rodinu, kolegy i celou firmu.

Pojďte si užívat zajímavé chvíle, které nemají se světem tam venku nic společné, a vy se ocitnete na místě, které znáte možná jen z filmů a počítačových her. Zábava plná zážitků, kterou můžete využít i pro teambuilding, školní výlety, rozlučku se svobodou, firemní akce či jako dárek k narozeninám. Dlouhé minuty, které vás donutí k logickému myšlení, dedukci i postřehu a vyzkoušíte si týmovou spolupráci.

Pokud jste milovníky záhad a adrenalinu, tak v únikové hře si toho užijete dostatek.

CENÍK

Cena je dle velikosti skupiny.

2 lidé = 1 000 Kč
3 lidé = 1 200 Kč
4 lidé = 1 400 Kč
5 lidí = 1 500 Kč

Hra je vhodná pro osoby starší 15ti let, mladší v doprovodu dospělé osoby.

Platba v hotovosti na místě. Nebereme karty.

REZERVOVAT HNED!