Připravujete program pro zaměstnance nebo si chcete povyrazit s rodinou a přáteli? Neseďte pouze na místě a nezahánějte nudu povídáním. Vyrazte do Kolína a pojďte si hrát.

V tomto případě na vás však v Kolíně nebudou čekat roztomilí medvídci, ale hrůzostrašná místnost plná záhad a skrytých tajemství, ve které budete hrát únikovou hru Enigma. Nechte se do ní zavřít ve 2-5 členném týmu na 75 minut a řešte záhady, hledejte předměty, nacházejte nové stopy a přiveďte svůj tým do úspěšného cíle. Využijte i další možnost hry, která se nazývá Dvojitý agent. S logickým myšlením přijdete na to, kým vlastně byl váš kolega agent a na čí straně vlastně stál. Nenechte si ujít výzvu, která vás bude bavit.

Změřte vaše schopnosti a logické myšlení a přijďte na kloub záhadám, které budou všude kolem vás. Užijte si ponurou atmosféru a zapomeňte na dění venku. Bude se vám to líbit.

Zapomeňte na běžné starosti a pojďte si užívat chvíle zábavy ve zcela jiném světě, který je vhodný i pro teambuilding, rozlučku se svobodou, školní výlety, firemní akce nebo jako jedinečný narozeninový dárek. Společně se svým týmem rozluštěte záhadu, najděte skryté předměty a dotáhněte akci do úspěšného konce.

Volný čas je skvělou příležitostí pro zábavnou únikovou hru, na kterou jen tak nezapomenete.

CENÍK

Cena je dle velikosti skupiny.

2 lidé = 1 000 Kč
3 lidé = 1 200 Kč
4 lidé = 1 400 Kč
5 lidí = 1 500 Kč

Hra je vhodná pro osoby starší 15ti let, mladší v doprovodu dospělé osoby.

Platba v hotovosti na místě. Nebereme karty.

REZERVOVAT HNED!