Hledáte únikovou hru Přelouč?

Připravujete program pro zaměstnance nebo si chcete povyrazit s rodinou a přáteli? Neseďte pouze na místě a nezahánějte nudu povídáním. Vyrazte do Kolína a pojďte si hrát.

V tomto případě na vás však v Kolíně nebudou čekat roztomilí medvídci, ale hrůzostrašná místnost plná záhad a skrytých tajemství, ve které budete hrát únikovou hru Enigma. Nechte se do ní zavřít ve 2-5 členném týmu na 75 minut a řešte záhady, hledejte předměty, nacházejte nové stopy a přiveďte svůj tým do úspěšného cíle. Využijte i další možnost hry, která se nazývá Dvojitý agent. S logickým myšlením přijdete na to, kým vlastně byl váš kolega agent a na čí straně vlastně stál. Nenechte si ujít výzvu, která vás bude bavit.

Změřte vaše schopnosti a logické myšlení a přijďte na kloub záhadám, které budou všude kolem vás. Užijte si ponurou atmosféru a zapomeňte na dění venku. Bude se vám to líbit.

By | 2017-06-27T13:01:08+00:00 Červen 27th, 2017|Nezařazené|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hledáte únikovou hru Přelouč?

About the Author: