Jedná se o jednu z možností, jak si užít skvělé odpoledne s přáteli či rodinou. Právě proto, že budete hrát v týmu, si můžete užít hodně legrace, a také mít nezapomenutelné zážitky. Naše Enigma escape se nachází v Kolíně, jedná se o únikové místnosti, kde můžete vyzkoušet celkem dva příběhy. Nabízí se něco pro milovníky hororů, kde se můžete ponořit do příběhu Samary, která se opět dostala na světlo světa, a už je po ní mnoho obětí, které mají jen jedno společné – černou kazetu. Budete mít odvahu se posadit před televizi a pustit si kazetu také? Podaří se Vám přijít na to, proč se vrátila a jak se jí definitivně zbavit, aby nemohla napáchat další škody? Vše bude záležet na Vaší odvaze, na logickém myšlení a plnění úkolů, které na Vás budou čekat.

Akce, na kterou nezapomenete

Nezapomenutelnou akcí bude ovšem i druhá možná hra, tedy Dvojitý agent, který nabízí příběh tajného plánu Sovětského svazu. Agent se vydal pro utajované informace, ale najednou jako by zmizel z povrchu zemského. Jak se to stalo, proč a kam vlastně zmizel? Vyřešíte tento případ, povede se Vám to dříve, než budete odhaleni? V omezeném časovém limitu 90 minut se musíte soustředit na jednotlivé úkoly, které Vás postupně dovedou k pravdě. Sbírejte indicie a dopracujte se ke správnému závěru!

Pro rodinu i partu přátel

Perfektní je, že se jedná o aktivitu, kterou si mohou užít lidé s rodinou, s přáteli, ale samozřejmě také s kolegy v práci. Ideální teambuilding je právě tato forma, kdy je nutné ve skupině spolupracovat, správně se domluvit a směřovat ke stejnému cíli. Perfektní investice, kterou si šéf jistě bude pochvalovat ještě na měsíce dopředu, protože zlepší fungování kolektivu v práci je naprosto zásadní, a právě taková hra je dobrou cestou k tomuto cíli. Vyberte si tu správnou hru, která Vás nejvíce zaujme, nebo vyzkoušejte klidně obě.