Není nic lepšího, než kvalitní zábava na odpoledne nebo třeba dopoledne, během kterého si užijete legraci a také budete mít šanci prověřit své vlastní schopnosti a dovednosti. Když chcete zkusit svou odvahu, a to v bezpečných podmínkách, kde se Vám nemůže nic stát, určitě je pro Vás Enigma escape to pravé ořechové. K dispozici jsou celkem dvě hry, takže si můžete vybrat takový příběh, který Vám bude lépe sedět, a který Vás na první pohled zaujme.

Máte obavy, že byste se mohli během hry zaseknout a nevěděli jak dál? Co potom dělat, abyste si užili hru i tak? Nemusíte mít strach, protože v únikové místnosti je k dispozici telefon, na kterém jsme připraveni a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jak pokračovat dál.

Nemusíte mít ani obavy co se týká vybavení, jelikož s sebou nemusíte mít vůbec nic speciálního. Určitě bychom nedoporučili podpatky či sako, protože bude vhodnější, když budete mít pohodné oblečení, na druhou stranu se nemusíte bát, že byste se někde během hry umazali či dělali fyzicky náročné aktivity.

Dárkový poukaz

Rádi pro Vás vystavíme dárkový poukaz – voucher, který pak můžete darovat, komu jen budete chtít. Lze ho objednat a nechat zaslat přes email, ale také si již vytištěný můžete vyzvednout přímo na adrese Enigma escape. Obdarovaný následně jen při rezervaci hry vyplní kód voucheru do kolonky, a vše bude vyřešeno během chviličky.

Nezapomenutelný zážitek

Takový nezapomenutelný zážitek je opravdu k nezaplacení. Zprvu může mít někdo strach si takovou hru vyzkoušet, ale během pár minutek hra každého doslova pohltí, protože kdo by si nechtěla zahrát trochu na detektiva či hrdinu? Můžete rozplést zpočátku nepřehlednou změť informací, která povede k tomu nejlepšímu výsledku – odejdete z místnosti v časovém limitu, se splněnými úkoly a hádankami!