Každý člověk má svůj specifický záběr zájmu, ale většinou se tyto zájmy protínají. Lidé často rádi zkouší hrát nejrůznější hry, ať už se jedná o deskové, počítačové či nějaké společenské. Kromě her máte rádi také filmy, seriály a zajímavé příběhy? Pak je pro Vás Enigma escape to pravé ořechové. Zde se totiž snoubí zajímavé příběhy společně s logickými hádankami, úkoly a nejrůznějšími nástrahami, které musíte v časovém limitu překonat, abyste se dostali ven z únikové místnosti a zachránili tak nejen sebe, ale také například dle příběhu celé město, či další osobu.

Úkoly, které Vás dovedou k cíli

Jak se taková úniková hra hraje a pro koho je určena? Jedná se o super aktivitu, kterou můžete podniknout v dvou až pěti členném týmu, do kterého můžete přibrat naprosto kohokoli – nezáleží v podstatě ani na věku, jen u dětí doporučujeme vstup od deseti let, jednak aby se nebály případných nástrah hry, a také aby měly šanci se plnohodnotně zapojit a řešit s Vámi veškeré úkoly a hádanky. Nejdříve si vyberete hru, kdy je u nás k dispozici buď Samara na motivy známého filmu Kruh, nebo pak Dvojitý agent, který se vydal hledat tajné informace a náhle se ztratil, přičemž Vaším úkolem bude vše rozklíčovat a vyřešit. Následně Vás zavřeme do příslušné místnosti, ve které na Vás čekají různé indicie, hádanky i úkoly, které stačí najít a postupně se chytat vodítek, která se ukazují jedno po druhém.

Správné řešení se najde

Nemusíte mít strach, správné řešení se vždy najde, stačí se někdy na věci nedívat tak složitě a nehledat ve všem nutně háček. Důležitá je komunikace v týmu, a schopnost dát hlavy dohromady, abyste se dobrali cíle. Věříme, že si hru užijete naplno, zapomenete na všední starosti a stanete se na chvíli odvážnými dobrodruhy, kteří vše úspěšně vyřeší a oslaví své úspěchy!