Únikové hry jsou populární již pár let, ovšem stále se mohou vyvíjet. Lze tvořit lepší a lepší příběhy, více zápletek, zajímavější úkoly i hádanky, a s každým rokem jsou samozřejmě vynalézavější také hráči. Takže jednotlivé indicie musí být opravdu vhodně zakamuflované, aby si jich hráči všimli, ale nebylo to příliš jednoduché.

Jaké typy her máte rádi Vy? Potrpíte si na něco akčního, nebo byste měli chuť třeba na hororový příběh? Odvážnému štěstí přeje, takže na nic nečekejte a přijďte otestovat své schopnosti ve hře Samara, která se nečekaně vrátila zpět, a zbylo po ní mnoho obětí, které mají společného jmenovatele – kazetu. Budete mít dost odvahy si kazetu přehrát, abyste zjistili, jak ji poslat do věčných lovišť a zachránit tak sebe i ostatní lidi? Čeká na Vás mnoho vodítek, která je zapotřebí následovat, a během 90 minut tak vyřešit vše od A do Z.

Časový limit Vás potlačí kupředu

Ať už hrajete kterýkoli příběh, vždy máte k dispozici hodinu a půl času, což by mělo stačit k vyřešení záhady. Ve skupince mohou být dva lidé, maximální počet je pak doporučen na pět lidí. Rezervaci termínu provedete jednoduše přes internet, kam je mimo jiné možnost zadání kódu dárkového voucheru, pokud dostanete hru jako dárek.

S sebou nepotřebujete žádné vybavení, žádné zvláštní pomůcky ani oblečení. Stačí přijít s dobrou náladou, využívat logického myšlení a postupovat podle nápověd. Nemusíte mít ani strach, že byste si hru neužili pro vysokou obtížnost, vždy totiž záleží přímo na Vás, jak moc chcete být aktivní. Někomu stačí pár indicií a posune se rychle dál, někomu se hodí více nápověd, takže stačí trochu hledat, a narazí na ně. Každý si ve hře najde to své, aby ho celý proces bavil a měl z něj super zážitky. Žádná nuda, žádné obavy, zkrátka jen užívání si tajuplné hry s nějakými těmi lekavými prvky, nebo trochou šera, aby ve Vás koloval i adrenalin.