Seznamte se s Enigma escape. Jedná se o skvělou únikovou hru, kterou si můžete zahrát ve dvou až pěti členném týmu. Během této aktivity musíte řešit v místnosti různé hádanky, hledat schované indicie a také například odemykat zámky, díky kterým se Vám otevřou další stopy, díky kterým splníte následující úkoly vedoucí ke správnému řešení celé hry.

Při každé hře máte omezený časový limit, do kterého se musíte vejít a situaci vyřešit, jinak Vaše skupinka selže a nezachrání se! Zvládnete to? Zkuste trochu zavařit mozkové závity, a uvidíte, kolik zábavy může takové přemýšlení a hledání pravdy přinést. Zajímá Vás, jaký je konkrétně časový limit, do kterého se musíte vejít? V Enigma escape se jedná o 90 minut, během kterých si užijete legraci, budete muset prokázat logické myšlení a spolupráci s ostatními!

Nechte na chvilku reálný svět za sebou a ponořte se do hororového příběhu Samary, nebo do tajemného příběhu Dvojitého agenta. Obě hry mají své kouzlo, a určitě Vás zaujmou – stačí se rozmyslet, jestli máte raději hororovou tématiku nebo Vás zajímá více osud agenta.

Vhodné také na teambuilding

Není lepšího prostředí na teambuilding než právě úniková místnost. Zde se prokáže schopnost nejen spolupráce mezi jednotlivými členy týmu, ale také schopnost správné komunikace, která se rozhodně nehodí jen při hře, ale právě i na pracovišti. Může se tak jednat o zábavnou formu utužování vztahů mezi kolegy, a kromě toho budou mít také vzpomínky, které vydají na dlouhé hovory při pracovních pauzách.

Originální hra umožňuje opravdu skvělé zážitky, se kterými uspějete u rodiny, přátel, u dětí. Velikost skupiny záleží na Vašem rozhodnutí, a je možno také soutěžit ve skupinách proti sobě – kdo opustí místnost v kratším čase? Užijte si chvíle zábavy, zahoďte starosti všedních dnů a užívejte si.