Pátráte po něčem neotřelém a originálním?

Máte zájem o dobrý tip?

Vyzkoušejte únikovou hru!

Zážitkové dárky bývají nejlepší, rozhodně se u nich nestane, že by je obdarovaný na věky odložil do kouta. Ba naopak – když darujete zážitek, darujete zároveň i příjemné vzpomínky. Ty zůstanou, aniž by byly spojeny s něčím, o co budete doma po léta zakopávat. A také darujete originál, žádnou nudnou bonboniéru anebo láhev vína, ale něco, na co se člověk může skutečně těšit, co je jedinečné, co si užije.

Základem úspěchu je zvolit takový zážitek, který (alespoň trochu) odpovídá charakteru obdarovaného člověka. Věnovat babičce seskok s padákem je sice originální, ale není jisté, zda ho babička opravdu využije. Naopak zmíněnou únikovou hru můžete darovat prakticky každému – tedy jak babičce, tak i mladším ročníkům. Je to neotřelá zábava pro všechny generace, ke které nepotřebujete žádné speciální schopnosti. A je o to lepší, že ji člověk nikdy nehraje sám! Takže své babičce můžete klidně dělat doprovod a užít si společně nezapomenutelné odpoledne.

Na exit games narazíte spolehlivě v každém jen trochu větším městě. V současnosti jsou tak oblíbené, že se jim věnují jak profesionální firmy, tak i nadšení amatéři. Pokud chcete mít jistotu, že to bude stát za to, mrkněte se s předstihem na recenze těch, kteří už vámi vyhlédnutou únikovou místnost někdy navštívili.

Jedná se o dárek, který je speciálně vhodný pro všechny milovníky dobrodružství, napětí, a tajemna. Nicméně nadšení sklidí také u všech ostatních – stačí se nechat vtáhnout do hry.

Vaším úkolem bude v omezeném čase vyřešit sérii záhad a úkolů a dostat se ven z uzamčené místnosti.

Budete k tomu potřebovat selský rozum, zapojení všech členů týmu, stejně tak jako smysl pro detail a schopnost dívat se na věci z různých stran.

Ovšem pozor, tato hra je silně návyková!