Únikové hry jsou moderní způsob zábavy, ve kterém se snoubí adrenalin, napětí, přemýšlení ale také spousty legrace. Je vhodná prakticky pro kohokoli, protože nejsou zapotřebí žádné zvláštní schopnosti, hra není fyzicky ani psychicky náročná, takže ji zvládnou i děti. Obecně doporučujeme hru pro děti od deseti let, ale hranice není nařízením. Jedna z her má hororový příběh, a tak je na zvážení rodičů, zdali se děti rády bojí nebo jim to naopak přivede nějaký zbytečný stres. U mladších dětí rozhodně doporučujeme doprovod dospělé osoby.

Jedná se ovšem o skvělou příběhovou hru, kdy budete během okamžiku vtaženi do děje a budete řešit nejrůznější úkoly a otázky. Musíte prokázat nejen odvahu a rychlé přemýšlení, ale také schopnost spolupracovat ve skupině, kterou si pro hru zvolíte. Někdo může hledat další indicie, někdo může dumat nad konkrétními otázkami, někdo jiný může zkoumat prostředí a atmosféru, která mnohdy dokáže napovědět. Vyzkoušejte něco zajímavého, originálního a neobvyklého. Určitě nebudete zklamaní.

Která hra bude ta pravá pro Vás?

Na výběr máte rovnou dvě hry, abyste si mohli na maximum užít speciální aktivitu. Po celých 90 minut si můžete užívat skvělého napětí, adrenalinu, který úkoly přinesou! A co když nechcete hru pro sebe, ale připadá Vám to jako ideální zábava pro někoho jiného? Určitě můžete hru doporučit například na teambuilding, kdy se kolegové stmelí dohromady a určitě se tak utuží jejich dosud jen pracovní vztahy a třeba se i vzájemně lépe otevřou po společném plnění úkolů. Nebo můžete jednoduše vybrat voucher, dárkový poukaz, který dáte někomu z rodiny či přátel. Vymysleli jsme také něco zajímavějšího než je jen dárková kartička, můžete si totiž koupit krabičku, ve které je voucher zamčený jako v hlavolamu, a obdarovaný musí vynaložit trochu píle, aby se k němu dostal!