Hledáte originální dárek? Vhodnou aktivitu pro stmelení pracovního týmu? Anebo před vámi leží volný víkend, a vy se chcete dobře pobavit?

Ať tak či onak, přijde vám vhod úniková hra! Nevíte, o co se jedná? O důvod víc, proč ji vyzkoušet!

Úniková hra by se dala jednoduše popsat tím, že vás někdo zavře do místnosti ve sklepě, a vy máte zhruba hodinu času na to, abyste se dostali ven. K nalezení klíče musíte vyřešit řadu úkolů. Ty prověří vaše týmové schopnosti a nažhaví vám mozkové závity.

Ovšem je třeba dodat i to, že vás to bude neuvěřitelně bavit, bude to napínavé, akce vás nabije energií, a možná se přitom budete i bát. Zkrátka zážitek, který vás donutí vystoupit ze zajetých kolejí, a budete na něj ještě dlouho vzpomínat. Dokonce tak intenzivně, že další hře už zkrátka neodoláte.

Nejjednodušší způsob, jak se o tom přesvědčit, je vyzkoušet akci na vlastní kůži.

Jestliže si nejste jistí, zda je to pro vás to pravé, porozhlédněte se na internetu po recenzích lidí, kteří už místnost ve vašem okolí vyzkoušeli.

Zjistíte, že je to nejen parádně bavilo, ale že hodlají podobný zážitek věnovat jako dárek svým blízkým, zařadit ho na školní výlet, anebo ho využít pro posílení pracovní týmové spolupráce. Zkrátka se jedná o akci, která je univerzální. Důvodů je hned několik:

Hra je zábavná, a baví všechny generace – od dětí až po důchodce.

Máte na výběr mnoho zajímavých příběhů, takže ať už hledáte dobrodružství, tajemno, sci-fi anebo se chcete bát, vždy najdete to pravé.

Cílem je vyřešit úkol v přesně daném časovém intervalu, a budete mít co dělat, abyste to vůbec stihli. Díky tomu vás děj hned na začátku pohltí a nenechá vydechnout. Zároveň máte jistotu, jak dlouho akce bude trvat, takže není těžké vyhradit si na ni čas.

A právě proto se jedná o ideální volbu, ať už se chcete bavit, hledáte vhodný dárek, anebo chcete rozvíjet své kompetence.