Kdo nezná únikovou hru, určitě si ji zamiluje! Jedná se o skvělou zábavu v místnosti plné úkolů, nástrah, sem tam nějakou lekavou chvilkou i trochou šera pro nabuzení adrenalinu v těle. Možná se to na první pohled nezdá, ale 90 minut v zavřené místnosti se zajímavým příběhem může pěkně zaměstnat mozkové závity.

Naše Enigma escape nabízí skvělou zábavu pro celou rodinu. Můžeme dokonce nabídnout hru i menším dětem, které si zde najdou své. Pokud se ovšem rozhodnete pro hru Samara, určitě doporučujeme zvážit, zdali děti zvládnou lekavé scény a trochu temnější prostředí, rozhodně doporučujeme doprovod dospělé osoby. V případě hry Dvojitý agent je to pro děti lepší, jelikož se zde nepromítají hororové záležitosti.

Zapotíte se jako nikdy dříve

Za relativně krátký čas musíte vyřešit velkou záhadu, vlastně si zahrajete trochu na detektiva, a budete muset prokázat notnou dávku odvahy. Logické myšlení je základem hry, protože selský rozum často vyřeší i zdánlivě složitější úkoly. Pusťte se bez obav do hry, protože určitě oceníte zajímavou náplň příběhu, důvtipné úkoly a indicie, a pokud si nebudete vědět rady, budete moci využít i nouzový telefon, ze kterého se Vám dostane správě mířené rady, abyste se v příběhu nezasekli.

Odměňte se za úspěch

Pokud se Vám podaří v časovém limitu vyřešit všechny úkoly, a tedy se zachránit, určitě se náležitě odměňte! Můžete to udělat třeba formou vybrání dárkového poukazu pro ostatní nebo si můžete rovnou domluvit termín na další hru, a vyzkoušet další příběh, který jste ještě nehráli. Ideální zábavy pro skupinku není nikdy dost, tak proč si nerozšířit obzory a trochu nepomoci rozvoji myšlení a i reflexů? Učení zábavnou formou je nejlepší, stejně jako aktivní zábava v únikové místnosti. Dejte dohromady kódy, odemkněte zámky, a staňte se těmi nejlepšími!